Socializační školka pro štěňata

Je určená pro štěňata od 3 do 6-ti měsíců. Správná socializace štěněte je moc důležitá proto, aby jste se svým psem prožili spokojený život. Štěně by si ve svém ranném věku mělo zvyknout na většinu situací, které bude zažívat v dalších letech. Jednou ze stránek socializace je správný vztah k ostatním psům, kterým se zvláště ve městě, prostě nevyhnete. A nejjednodušší metoda jak toho dosáhnout, je umožnit štěněti, aby se mohlo učit ze vzájemného kontaktu s ostatními psy. Proto jsme otevřeli i tuto školku, kde si štěňata mohou především  pohrát s vrstevníky,  kde se mohou seznámit se spoustou nových vjemů a taky lidí, kde se naučí pár základních povelů.

Co s sebou

• Hodně pamlsků, které má štěně rádo – nejlépe různé druhy a nejlépe malé kousky, které může sníst bez kousání
  • pevné vodítko (ne řetízkové, ne samonavíjecí)
  • obojek nebo postroj.

Pokud půjdete na lekci, tak před tím vynechte jednu krmnou dávku (tzn. pokud štěně baští 3x denně, tak tu polední vynechte, nebo dejte jen půl dávky, protože ji dostane formou pamlsků na cvičišti atp. V žádném případě nekrmte štěně těsně před odchodem na cvičiště. Štěňátko by mělo mít za sebou všechna základní očkování (psinka, parvoviróza, leptospiróza atd.) a teprve potom je vhodné s ním jít do většího kolektivu psů a do míst, kde se setkává více psů. Vyjímkou je vakcina proti vzteklině, která se očkuje v pozdějším věku štěněte, ale která je na rozdíl od ostatních očkování povinná, a různé další doplňující očkování proti např. psincovému kašli, tetanu, borelióze a dalším, které už jsou na zvážení majitele psa.

Na jednotlivé lekce se prosím přihlašujete přes rezervační systém.
Pokud je lekce obsazena, napište se jako náhradníci (objevíte se v růžovém poli). Pokud se někdo z dříve přihlášených z lekce omluví, posuneme vaši rezervaci výš. 🙂  Když se tak stane v den, na který jste přihlášeni, tak vám pošleme informaci formou SMS.
Omluvenky prosím také zasílejte pouze formou SMS na tel. č. 603788787!!
A moc prosíme, omlouvejte se co možná nejdříve. Víme, že se mohou stát akutní případy, kdy nemůžete dorazit, ale pokud je někdo nahlášený na všechny vypsané lekce na 14 dní dopředu a potom nepřijde ani na jednu, tak je to nekorektní jednání jak vůči nám, tak vůči všem ostatním zájemcům.
Děkujeme!

ZDE najdete přihlašovací systém na jednotlivé lekce a rozvrh hodin